Отровно ли е да се поставят форми от силикон в пещта при висока температура, за да се правят торти?
Остави съобщение
Тъй като силиконът не реагира с никаква течност, той е стабилен и безопасен. Благодарение на своята стабилност, продуктът е устойчив и на високи и ниски температури, тъй като може да се стерилизира и измие при високи температури и да се постави в хладилника, е мек и удобен, и има добра устойчивост и издръжливост. Тя може да се използва за дълъг период от време без деформация, може да се огъне напред и назад с добра устойчивост, е лесно да се почисти, е екологично чист и нетоксичен, и има разнообразие от цветове и форми за привличане на детски очи.

На първо място, материалът на силиконови продукти в ежедневните потребности е сертифицираният материал от национални екологични стандарти, използването му е екологично чист нетоксичен и без вкус продукти, бъдете сигурни, че безопасната употреба.



